• Неодамнешно
  • -29 %
Креативни Kawaii Боја Лента Белешка Рампа Кореја Училиште Канцеларија Канцелариски Солза Од Белешка Хартија Преносни Пост Тоа Имајте На Ум Лента Седиште Notepad

Креативни Kawaii Боја Лента Белешка Рампа Кореја Училиште Канцеларија Канцелариски Солза Од Белешка Хартија Преносни Пост Тоа

DEN 85.00
DEN 119.52

Количината на стоката
Това е достапна


Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Уживајте во вашата шопинг во нашата продавница!
Материјал :
Хартија
Големина : 5*6cm
Боја :
како фотографија. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот. Ви благодариме.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Количина :
1pc
Точка Бр.
Експрес веб-сајт
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.com
EMS
Околу 5-7 дена
www. Само треба на слики и примероци. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.
Услови за Продажба
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.
Креативни Kawaii Боја Лента Белешка Рампа Кореја Училиште Канцеларија Канцелариски Солза Од Белешка Хартија Преносни Пост Тоа Имајте На Ум Лента Седиште Notepad
pls љубезно ве молиме да ни кажете на секоја боја како многу компјутери или ние ќе го испрати по случаен избор. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.
FSS013
Бренд
Ruixiang
Внимание Ве Молам ! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
FSS013
Бренд Име:
ruixiang
боја:
4 бои во слика
дизајн:
Боја Лента Дизајн
Големина:
60*50mm
Материјал:
Хартија+Пластика
Тежина:
50g/pc
КОЛИЧИНА:
1pc
Функција:
Notepad, Само се Држи Белешки,Пост-ит

Слични производи во категоријата