• Неодамнешно
  • -7 %
Кујна Јадење Barware Бар Додатоци 18cm за еднократна употреба DIY свиткување пиење слама 1000pcs/многу

Кујна Јадење Barware Бар Додатоци 18cm за еднократна употреба DIY свиткување пиење слама 1000pcs/многу

DEN 705.00
DEN 758.40

Количината на стоката
Това е достапна


Димензии : должина : 18.8 cm, издолжена, 18.8 см, со дијаметар : 0.5 mm

Клучни карактеристики

Тип:
Бар Додатоци
Бар Додатоци Тип:
пиење цевчиња
сертификација:
CIQ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
565
Функција:
Расположливиот
Количина:
>5
Пластични Тип:
PC
Материјал:
Пластични

Слични производи во категоријата