• Неодамнешно
  • -45 %
12pcs/set Долго Обновливи Пиење Цевчиња Шарени Задебелување на Пластични Замена Сок од Слама Партија Садови Кујна Бар Алатка

12pcs/set Долго Обновливи Пиење Цевчиња Шарени Задебелување на Пластични Замена Сок од Слама Партија Садови Кујна Бар Алатка

DEN 78.00
DEN 141.60

Количината на стоката
Това е достапна


12pcs/set Долго Обновливи Пиење Цевчиња Шарени Задебелување на Пластични Замена Сок од Слама Партија Садови Кујна Бар Алатка
Опис : Точка име : Еднократно Пиење Цевчиња Материјал : ПП Боја : Случајни Тежина : 48g Големина : 19cm должина
Pakage се вклучени :
1 пакет *12 компјутери/set dringking цевчиња
>> Превозот И Ракувањето Со
1. Обработка на Време : 3-5 дена за сите наредби.
2. Посебни Барања : ве Молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакет, итн.) во Белешки Дел кога проверете.
3. Превозот Начин : Повеќето наредби (помалку од 2 KG) се испраќаат од страна на Aliexpress стандард за испорака / Netherland Пост / Швајцарската Пост.
Под $ 5 нарачки се испраќаат од страна на Продавачот Метод на Превозот.
Било какви други барања за превозот начин, ве молиме контактирајте со нас.
4. Време на испорака : Нормално 15-60 дена да се добие цел, освен во Бразил.Некаде на транзит време може да биде долг и се разликуваат, особено за време на сезона.
Ве молиме да не контактирате доколку ви треба помош за следење.
5. Увозни Давачки : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
>> Ќе Се Продаде - Ние Брод За Вас!
За Трговија На Големо & Шопинг
1>имаме работено со многу Drop Ship Бизниси Ако треба да се продаде или измена на вашиот веб-сајт, ве Молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви даде најдобри ВИП Цена
2> Ние Може да Обезбеди Слики за Вас, Ако Треба.можете да го преземете сликите од нашата продавница despription празно директно б. Исто така можете да преземете сликите од нашата официјална продавница директно


Клучни карактеристики

Тип:
Бар Додатоци
Бар Додатоци Тип:
пиење цевчиња
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Пластични Тип:
PP
Број На Модел На:
H5997SS
Количина:
>5
Бренд Име:
starlinkstar
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Големина:
0.8*19 cm
Тежина:
48g
Се користи 1:
сок од слама
Користете 2:
коктел алатки
Користете 3:
Садови
Dropshipping:
Yes
Точка име :
обновливи пиење цевчиња
боја:
случаен
Пакет:
12 компјутери/set

Слични производи во категоријата