• Неодамнешно
  • -9 %
Топла Продажба 3 Обрачот Бал На Коските Целосно Crinoline Свадба Petticoat Свадба Здолниште Лизга Возрасни

Топла Продажба 3 Обрачот Бал На Коските Целосно Crinoline Свадба Petticoat Свадба Здолниште Лизга Возрасни

DEN 568.00
DEN 624.00

Количината на стоката
Това е достапна

100% сосема нов и висок квалитет како свадба студио, перформанси, активност,церемонијата, забава, итн Може да се направи ќе стане повеќе елегантен и убави Елегантен,Мода Desi Превозот политика вообичаените пратката начин на други земји, ние ги користиме е ЕМС која е вклучена во ние, исто така може да се користи на други испорака начин(DHL,TNT,Fedex,UPS-от,итн.) Ако тоа е потребно итно,ве молиме контактирајте со нас директно и ние ќе се разговара за деталите на испорака начин. Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање. Плаќање политика Зачувам е СЛОБОДЕН обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции. Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на добавувачот само откако ќе се потврди задоволително приемот на вашата цел, исто така може да се плати преку други начини на кои може да бидат прифатени на Aliexpress. Политика на враќање се Враќа прифатени во рок од 30 Дена(од купувачот примените објектот) Наплата дадени како враќање на Пари или Размена се Врати превозот платени од страна на Купувачот Дополнителни политика на враќање детали : фустан мора да биде не се користи,не се валкани,не мириса. Повратни информации политика Повратни информации е важно за вас и нас,ако сте задоволни со нашата објекти и услуги,ве молиме Пост добар фидбек за нас,Ние, исто така, ќе го направи тоа за вас,ако сте незадоволни со нашите предмети, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација веднаш,ве молиме контактирајте со нас, прво, Без разлика што и да се случи,Ние сметаме дека може да се најде најдобар начин да го реши проблемот . Добредојдовте вас и за вашето семејство и пријатели на нашата продавница повторно. Се надеваме дека нашите фустан би можеле да се донесе среќни .

Клучни карактеристики

боја:
Бела
Тип На Објект:
Petticoat
Бренд Име:
HVVLF
Материјал:
Полиестер
Техника:
Плетени
Одделот За Името:
Возрасни

Слични производи во категоријата