• Неодамнешно
  • -25 %
7W 15W 20W 30W КОЧАН ЛЕР песна светлината AC110V-240V Песна железнички LED место светло Облека продавница светла Индустриски осветлување светилки Ѕид

7W 15W 20W 30W КОЧАН ЛЕР песна светлината AC110V-240V Песна железнички LED место светло Облека продавница светла Индустриски

DEN 15516.00
DEN 20688.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ако најдете квалитет проблем по потпишувањето на пратката, ве молиме не се директно започнете спор или едноставно да даде негативни повратни информации. Општо земено, ние ќе ви ја испорача вашата парцела без понатамошна комуникација; сепак, понекогаш ние треба да се провери со вас за спецификација на производот што го наредил пред испорака, исто така, ако пратката пристигнува но вие не сте достапни или со мобилен или фиксен, на парцела веројатно ќе се врати на продавачот или да се изгуби. Ве молиме да фотографии како доказ и одбивање на парцела, тогаш дајте ни повратни информации преку испраќање на еден цел порака, ние ќе го препрати или да ви даде целосна наплата. Па ве молиме почекајте трпеливо и не почне спор пред купувачот заштита истече времето. Се разбира, вие сте секогаш се добредојдени да ни испратите цел пораки да се распрашува статусот на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш со детални информации., со оглед на овие испорака методи се побавни од таквите комерцијални изразат како UPS-от, DHL, Fed Ex, генерално тоа ќе се 20-40 дена да пристигне, најдолго време да достигне дури и до 60 дена за некои далечни области. Сите ваши прашања ќе бидат одговорени во течно англиски јазик од страна на добро обучени и
. Ако сте ја одбрале бесплатен превозот испорака метод, како што се Кина Пост Воздух Mail, Epacket, итн. Најефикасен начин да се справи со квалитетот прашање е да се јавите на продавачот за решение. За купувачите кои директно започнете спор, се надеваме дека да се откаже од спорот прво тогаш ние ќе ве поддржи со нашите најдобри по продажба на услуги; за купувачи кои едноставно да даде негативни повратни информации, без да ни се јавите прво, тоа ќе биде непотребно за нас да се обезбеди какви било понатамошни по-продажба на услуги. Додека пратката пристигнува, ве молиме отворете го картонска кутија и проверка на квалитетот на производот, ако го најдете производот оштетени за време на испорака, ве молиме да не го потпише парцела. Специјално, ако сте од Русија, ве молиме осигурајте се дека името на контактот на пратката е твоето полно име.

Клучни карактеристики

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Боја На Каросеријата:
Црна, Бела
Тип На Објект:
Песна Осветлување
Напон:
220V,230V,120V,110V,130V,240V
сертификација:
CE,RoHS
Број На Модел На:
09-26
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
За итни случаи
Wattage:
30W
Заврши:
никел
Гаранција:
3Years
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Бренд Име:
GSKGYXGS
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Стил:
Арт Деко
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате

Слични производи во категоријата