• Неодамнешно
  • -30 %
6PCS 12W ЛЕР Песна Светлината КОЧАН Таванот Железнички Светла центарот на вниманието За Кујна Фиксна Облека Обувки Продавници, Продавници Песна Осветлување

6PCS 12W ЛЕР Песна Светлината КОЧАН Таванот Железнички Светла центарот на вниманието За Кујна Фиксна Облека Обувки Продавници,

DEN 8870.00
DEN 12672.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ви благодарам многу! (3) Општо земено, ние ќе остави позитивни повратни информации за купувачот acquiescently. Ви благодариме.
LED Железнички Светлина 12 W КОЧАН ЛЕР Песна Светлината LED Таванот Светлина, LED светлото на рефлекторите LED Проекција Светилка Ѕид Светлина
Тип - А, треба да се следи, Тип - Б , не треба да се следи,
Модел : 2 Line dimmable ЛЕР ПЕСНА СВЕТЛИНАТА
Моќност : 12 W
Напон : AC85 V-265 V
Материјал : Алуминиум
Површината боја : бело/црна
Светла боја : Ладна бела (5500 K-6000 K); Топло бела (2700 K-3200 K)
Светилка светлина Агол : 30 степени
Инсталација : железнички-монтирани
Предмет : дом / комерцијални таванот рефлектори, бар светла, изложбените салони, облека
Реалната слика :
На овој линк е 2 жица.

Клучни карактеристики

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Боја На Каросеријата:
Црна, Бела
Тип На Објект:
Песна Осветлување
Бренд Име:
GSKGYXGS
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
220V,130V,240V,110V,230V,120V
База Тип:
Оптоварување
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Стил:
Арт Деко
Заврши:
никел
Wattage:
12W
Гаранција:
3Years
сертификација:
RoHS,CE
Извор На Светлина:
LED Светилки
Употреба:
За итни случаи
Е dimmable:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
09-26

Слични производи во категоријата