• Неодамнешно
  • -49 %
Airsoft Тактички Лов Макбаскет Airsoft КС Војна Игра Анти-Магла Вентилација Очила Целосна се Соочуваат со Електричен Вентилатор Гас Маска со Очила

Airsoft Тактички Лов Макбаскет Airsoft КС Војна Игра Анти-Магла Вентилација Очила Целосна се Соочуваат со Електричен Вентилатор

DEN 1052.00
DEN 2063.04

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
Случај&Feedbalck
1.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.25 g ББ
Отстранлив Хард Гума Лицето Маска овозможува полесно sighting
Висока / Ниска Излезна
Идеален за лов / wargame и сите воени цел
-Материјал : Тешко најлон
-Одговара главата големина : Прилагодување За речиси луѓе ( глава обемот помалку од 64 см )
Плаќање
Враќање
1. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1. 394 FPS ) со 6mm 0.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки.2 J ( Прибл.Airsoft Тактички Лов Макбаскет Airsoft КС Војна Игра Анти-Магла Вентилација Очила Целосна се Соочуваат со Електричен Вентилатор Гас Маска со Очила КАРАКТЕРИСТИКИ : Боја : Црна / Песок / Зелена(ве молиме оставете порака на сакате боја)
Електричен Вентилатор Таквите Очила
напојува со 2x AAA Батерии (Не се вклучени)
Голем простор во внатрешноста пена поместена и способни да се носат очила за маската внатре
Леќи на камерата : Анти-Магла Дизајн со UV400 Слој
Широк Објектив Дизајн
Еластична Лента со Тока
Балистички Тест : 1.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
Очила Целосна Лицето Маска
Функција:
УВ Заштита
Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Шаблон Тип:
Цврста
боја:
Црна /Зелена/Тен

Слични производи во категоријата