• Неодамнешно
  • -49 %
Жешка! Лов Airsoft Нето-Тактички Шок Отпор Очи Заштита На Отворено Спортски Метал Mesh Очила Очила

Жешка! Лов Airsoft Нето-Тактички Шок Отпор Очи Заштита На Отворено Спортски Метал Mesh Очила Очила

DEN 474.00
DEN 929.28

Количината на стоката
Това е достапна

По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3.
Тоа ги штити очите од впечатлива од страна на инсекти и повреда од страна на гранка во областа шума.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
Случај&Feedbalck
1.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста.
Метал mesh очила
Мек сунѓер заоблени рамката внатре
Одлично за отворено игри како што се airsoft, сват, војна игра итн
Меки пластични пламен и ергономски дизајн го прават тоа носи удобно
Метал mesh може да издржи високи влијание
Силна заштита за очи и ви дава јасен преглед
Еластична главата рака со токи за лесно прилагодување
Плаќање
Враќање
1.8 cm; Широк : 2.4 cm, Еластична прилагодливи. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки.
Тоа е совршен за Снимање Skirmash, Скијање, Возење, Отворено Активност, Лов & Воена Намена Употреба.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.2 cm; леќа големина : 6.
Жешка! Лов Airsoft Нето-Тактички Шок Отпор Очи Заштита На Отворено Спортски Метал Mesh Очила Очила
Опис :
100% Сосема Нов
Реден број : HT673997 - 673999
Материјал : круг мрежа
Боја : Црна, Армијата, Жолта
Очила големина : 16*5.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.)
Овој Метал Mesh Очила е направен од челик жица mesh и високо квалитетни ПВЦ.
Пакување вклучуваат : 1pc (ве молиме оставете порака информира боја треба, Инаку ќе превозот по случаен избор.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Функција:
УВ Заштита
Број На Модел На:
За 039 Очила
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра
Леќи Материјал:
Пластични
Рамка Материјал:
Ацетат
Пол:
Унисекс

Слични производи во категоријата