• Неодамнешно
  • -20 %
CAXA Водоотпорен Брз Сува Јакна Мажите Отворено Skincoat Сончање Ултра-лесни Дише Јакна Мажите Кампување Риболов Пешачење Јакна

CAXA Водоотпорен Брз Сува Јакна Мажите Отворено Skincoat Сончање Ултра-лесни Дише Јакна Мажите Кампување Риболов Пешачење Јакна

DEN 1336.00
DEN 1670.40

Количината на стоката
Това е достапна

ГОЛЕМИНА Должина Биста Ракав Должина M 63-75см 112cm 88cm L 65-76cm 116cm 90cm XL 66-78cm 120cm 92cm XXL 68-81cm 123cm 95cm
Податоци за грешка : 1-2cm, 1inch=2.54 см
Боја : (ве Молиме забележете дека поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти за себе.)
Бренд : јас гарантирам 100% оригинални бренд.

Клучни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Outerwear Тип:
Јакни
Функција:
Анти-пот,Windproof,Термички,Водоотпорен,Брз Сува
Пол:
Мажи
Тежина:
0.2
Материјал:
Полиестер
Отворено Јакна Тип:
Сонце Заштитни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Caxa
Обвивка Материјал:
Полиестер
Материјал Технологија:
CoolMax
Погоден за:
Пешачење,Кампување,Ски,Трчање На Отворено Спорт
Функција:
Водоотпорен анти-ув дише брзо-сува
Функции:
Топлинска,Antistatic,Анти-пот,Брз Сува

Слични производи во категоријата