• Неодамнешно
  • -61 %
2018 Нови Новороденче Фотографија Реквизити Крзно Слоеви еколошки извори крзно фото проп зајакот замервам зајакот се скрие Кадифен Крзно SoftFur килим

2018 Нови Новороденче Фотографија Реквизити Крзно Слоеви еколошки извори крзно фото проп зајакот замервам зајакот се скрие Кадифен

DEN 468.00
DEN 1200.00

Количината на стоката
Това е достапна

Референтна големина : должина од околу 35-40 CM, ширина околу 25СМ, Димензии се врз основа на просечната приближни димензии за секоја боја тип и се мери во најширока/најдолго точки на секое ниво, Секое ниво големина малку ќе се разликуваат. Производ карактеристики : материјал е многу мек, не се стимулира кожата, може да се затвори. Купувачот мора да го прочитате : Перење метод : препорачана хемиско чистење. За пакување : пакување е едноставна пластична кеса пакување!

Клучни карактеристики

Возрасна Група:
Бебиња
Возраст Опсег:
0-3 месеци
Обликот:
бран
Функција:
масажа
Бренд Име:
AIFOTO
Тежина:
0-1 pounds
Број На Модел На:
P022
Шаблон Тип:
Крпеница
одделение:
квалитет
Специјални Функции:
новороденче фотографија реквизити
Пополнување:
Faux Крзно
Материјал:
ќебе
Материјали:
Faux Крзно
боја:
кафеава,сива
Usefur:
фотографија кошница додатен
Стил:
додатоци бебе фотографија faux крзно
style2:
Мека Кожа Крзно Додатен
Материјал:
100% Памук

Слични производи во категоријата