• Неодамнешно
55cm јапонски симпатична kawaii Сан-x Rilakkuma се Релаксираат Мечка перница ,Деца rilakkuma мечка роденден подароци,божиќ Играчка мечка

55cm јапонски симпатична kawaii Сан-x Rilakkuma се Релаксираат Мечка перница ,Деца rilakkuma мечка роденден подароци,божиќ Играчка

DEN 720.00

Количината на стоката
Това е достапна


Детали За Производот
Материјал : кадифен
Фил : pp памук
Големина : 55cm 75см
Симпатична , евтини цена , добар квалитет
Сакам тоа..

Клучни карактеристики

Спецификација:
55cm, 75cm
Бренд Име:
ПРВО ДОМА
Тип:
Седиште Перница/Назад Перница
Unpick и Измијте:
Пренослив и Перат
Пополнување:
Памук
Техника:
Плетени
Обликот:
триаголник
Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Извезена
Употреба:
Седиште
Шаблон Тип:
Цртан филм
Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека,Мини
Возраст Опсег:
> 8 години
Број На Модел На:
wj304
Пол:
Унисекс
Животни:
Мечка
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Форма:
Слика Статуа
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Материјал:
Памук

Слични производи во категоријата