• Неодамнешно
  • -27 %
Моден Висок Квалитет Памук, Лен Очи и Кактус Pillowcase Свадба Декоративни Фрли Перница Случај За Дома Перница Покрие C4124

Моден Висок Квалитет Памук, Лен Очи и Кактус Pillowcase Свадба Декоративни Фрли Перница Случај За Дома Перница Покрие C4124

DEN 175.00
DEN 239.52

Количината на стоката
Това е достапна

Зборови за пребарување перница случај, перница, навлаки за дома декор, pillowcase, перница маска, мадона, декоративни перница случај, навлаки, памук/полиестер,pillowcase був,pillowcases 3d,pillowcase лондон,pillowcase автомобил, pillowcase двојна големина, карактер.Бојата и Големината на.ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме оставете 5 ѕвезди на повратни информации до нас,ако имате било каков проблем на квалитетот или логистичка,ве молиме слободно контактирајте со нас ја напушти која и повратни информации ,ние ќе се реши на вашето прашање и да се обезбеди нашата најдобра услуга за вас. Како резултат на компјутерски монитори и осветлување причини, вистинската боја на производот може да биде мала разлика, умот внимателно шут! б. Превозот 1). Ние само брод вашата потврди адреса во aliexpress,ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно пред да се одржи вашата цел,Сите нарачки ќе биде превозот во 1~4 работни дена по исплата потврда. Pillowcase е во рамките на цвест производи, поради рачни мерења на локации, може да биде 2 ~ 3cm грешка, се надевам дека ќе може да го разбере! в. Само pillowcase, не содржи било каква перница јадро 3.

Моден Висок Квалитет Памук, Лен Очи и Кактус Pillowcase Свадба Декоративни Фрли Перница Случај За Дома Перница Покрие C4124
Бренд : Shun Qian
Материјал : памук и Линија
Можете да го прилагодите : да
Модел : 45 X45cm (во рамките на цвест материјал, може да биде за 2cm грешка)
1.Повратни информации Вашите Повратни информации е многу важно за нас;ние ќе ги подобриме нашите производи и услуги. Ако сакате да купите многу од нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена! Ние може да обезбеди персоналните прилагодување, онолку колку што ќе обезбеди оригинална high-definition слики (слика пиксели над 2000 и HD), може да се прилагодите било шема, ви треба.Плаќање Ние ви препорачуваме да изберете плаќање Преку ЗАЧУВАМ,ЗАЧУВАМ е безбедно за купувачот и за продавачот,ако ви треба да користите"други"плаќањето,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-пошта или пораки.Превозот начин е Aliexpress Стандард превозот,E-pack,Кина пост воздух пошта,и др,нормално испорака timen е 20~50 дена,но некои земји ќе биде подолго од 60 дена.

Клучни карактеристики

Големина:
45X45cm one sides
Употреба:
Болница,Хотел,Дома
Техника:
Nonwoven
тема count:
400TC
Ткаенина Count:
40
Број На Модел На:
45X45cm
Шема:
Обична Обоена
Стил:
Dobby
одделение:
одделение А
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
shunqian
Тип:
Декоративни Pillowcases
Материјал:
Памук, Лен
Материјал:
Памук, Лен
Is_customized:
yes,it is
Чистење метод:
Пренослив и Перат
Стилови:
Декоративни спиење двојна pillowcase
Печатење:
Еден страни Печати перница
Применливи Опсегот:
Софа, фотелја, кревет
Пребарување W:
перница случај,навлаки за дома декор, pillowcase, перница маска
Шема:
Убави очи и кактус
Нумерирање:
C4124

Слични производи во категоријата