• Неодамнешно
  • -40 %
Gajjar Перница Случај 45*45 Златна Фолија Печатење Перница Случај Половината Фрли Dropshipping декоративни перници за печатење

Gajjar Перница Случај 45*45 Златна Фолија Печатење Перница Случај Половината Фрли Dropshipping декоративни перници за печатење

DEN 109.00
DEN 181.44

Количината на стоката
Това е достапна


Златна Фолија Печатење Перница Случај Троседот Половината Фрли Перница Покрие Дома Декор
100% сосема нов и висок квалитет
Совршен за место на троседот, кафе продавница, библиотека, книжарница, партија, клуб.
Материјал : Полиестер
Облик : Плоштад
Големина : 45cm X45cm/18 X18"
Ве молиме овозможи мало отстапување за боја и мерење! ве молиме разбирање, ви благодариме
1 КОМПЈУТЕР Перница случај(Перница внатрешна не е вклучена)

Клучни карактеристики

Големина:
450*450mm
Материјал:
Полиестер / Памук
Непристојни Слика:
No
is_customized:
No
Стил:
Dobby
Употреба:
Дома,Хотел
Тип:
Декоративни Pillowcases
Бренд Име:
Gajjar
Број На Модел На:
Пек Софа Кревет Дома Декор Перница Случај Перница Маска
Шема:
Печатени
Ткаенина Count:
80
одделение:
Квалификуван
Техника:
Nonwoven
Сексуално Сугестивна:
No
Шаблон Тип:
Печати
тема count:
500TC
Функција:
Antistress Олеснување
0:
гумени вратот перница за патување
1:
главата на перница за патување
2:
ортопедски перница за врат
3:
перница ортопедски
4:
перница случај 45*45
5:
перница случај геометриски
6:
перница случај памук
7:
гумени перница патување
8:
масажа перница за врат
9:
поддршка перниче за врат

Слични производи во категоријата