• Неодамнешно
  • -13 %
Нова Игра Љубов и продуцент Dakimakura Покрие Лиан ју zhi zuo рен li ze yan Кул Човек аниме Декоративни Hugging тело перница случај

Нова Игра Љубов и продуцент Dakimakura Покрие Лиан ју zhi zuo рен li ze yan Кул Човек аниме Декоративни Hugging тело перница

DEN 918.00
DEN 1055.52

Количината на стоката
Това е достапна


Имаме две материјали да се избере.
Еден е праска кожата материјал и други е 2 Way материјал.
Имаме три големи за да се изберат,подолу е големина,
150 cm x 50 cm,100 см х 35 см,160 см x50 см,
Перница покрие имаат патент и двојно страни печатени.
Тоа е само една Перница Покрие Случај.
(Кутии или перница внатрешна не е вклучена.)
Ние нудиме пад на превозот и трговија на големо.
Ако сакате трговија на големо,можете да ме контактирате за најдобра цена. Перница случај примерокот покажува :
На праска кожата материјал е најповолен материјал, кој има висока цена перформанси,убава боја рендерирање, мека и мазна чувство, и убаво издржливост, но речиси без еластичност.
2 Начин Tricot има очигледни убаво еластичноста и боја rendring од праска кожата материјал и материјал е, исто така, мазна и малку рефлексивни.
ПЕРЕЊЕ МЕТОД : Миење со рака или со машина перат,температурата на водата под 40 целзиусови степени,избегнување на кафе во долго време.
Примерокот Покаже

Клучни карактеристики

Големина:
100x35cm Peach Skin, 100x35cm 2Way Tricot, 150x50cm Peach skin, 150x50cm 2Way Tricot, 160x50cm Peach Skin, 160x50cm 2Way Tricot
Шаблон Тип:
Цртан филм
Употреба:
Дома
Техника:
Ткаени
Ткаенина Count:
60
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
Шема:
Печатени
одделение:
одделение А
Бренд Име:
Mxdfafa
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
A001
Тип:
Pillowcase
тема count:
100TC
Стил:
Јапонија Аниме
Материјал:
Праска Кожата или 2 Начин
Печатење:
Двојно страни

Слични производи во категоријата