• Неодамнешно
  • -20 %
Ретро Лен Везови Животинско Памук, Лен Дома Декор Троседот Канцеларија Личност Перници Столче Pillowcase Со Пополнување

Ретро Лен Везови Животинско Памук, Лен Дома Декор Троседот Канцеларија Личност Перници Столче Pillowcase Со Пополнување

DEN 710.00
DEN 888.00

Количината на стоката
Това е достапна


Материјал : памук, лен
Димензии : 50 X50 cm
Тежина : околу 500 грама

Клучни карактеристики

Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Извезена
Бренд Име:
DAINCHOUL
Број На Модел На:
A-0020
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Стил:
Twill
Шаблон Тип:
Животните

Слични производи во категоријата