• Неодамнешно
  • -20 %
ZXZXOON Симпатична Цртан филм Прекрасна Животни Мачки Дома Текстил Перница Случај Плоштадот Лен Перница Покритие За Троседот Дома Декор Almofadas

ZXZXOON Симпатична Цртан филм Прекрасна Животни Мачки Дома Текстил Перница Случај Плоштадот Лен Перница Покритие За Троседот

DEN 192.00
DEN 239.52

Количината на стоката
Това е достапна


Име : перница маска
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Памук, Лен и Полиестер
Боја : како на слики
Големина : прибл. 18x18 ВО (45x45 CM) ( ве молиме овозможи 1-2cm отстапување )
Затворање : Скриен Патент
Пакет содржи : 1 парче на перница капак ( перница внатрешна не е вклучена ) Напомена :
1. Бои може да не се појави токму како што се гледа на фотографијата во реалниот живот поради варијации помеѓу
на компјутерски монитори и голо око боја разлика. 2. Тоа е само една страна се печатат , боја на задната страна е беж , не чиста бела . 3. Тоа е дигитален печатени, Некои перница корица има малку боја отстапување со слика. 4. Ве молиме проверете ги реден број внимателно пред цел. Се грижи Инструкциите *Машина за миење, топло 40°C. *не кајгана. *Не ја собори сува. *Не dryclean. Ве молиме посетете ја нашата продавница за повеќе модни перница покрива. Ви благодариме.
Ова е задната страна перница капакот, имајте на ум снежана ,ако грижа,ве молиме не поставувајте ред,благодарам

Клучни карактеристики

Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Материјал:
Лен / Памук
Бренд Име:
ZXZXOON
Техника:
Ткаени
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
K082
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Животните

Слични производи во категоријата