• Неодамнешно
  • -10 %
Ретро Постер Перница Покрие Акварел Бар Ладно Пиво Човек Пештерата Перница Случај Покрие Оркестарот Дома Фрли Перница Големи Лен Мешавина Смешни

Ретро Постер Перница Покрие Акварел Бар Ладно Пиво Човек Пештерата Перница Случај Покрие Оркестарот Дома Фрли Перница Големи

DEN 159.00
DEN 177.12

Количината на стоката
Това е достапна


Ако сакате да ја размена на неисправни или погрешно превозот предмети , можете да направите како оваа :
Step1 : E-mail на нас во рок од 7working дена или разговор со нас од страна на Трговија Менаџер
Step2 : Испрати фотографии до нас за проблемите на предмети или нешто друго детали
Step3 : Враќање на предмети за нас со следење на број , а потоа ние ќе испорака право објект до вас веднаш .Ако заменетата не е достапно ,тогаш целосна наплата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање . Дигитално печатење,моделот е јасно
II.Еден двострано печатење
III.Невидливи патент
Ве молиме имајте во предвид : Мажите-направени дефекти не се гарантира , како што се на штета по употребата, вода demage и така натаму.
Забелешка : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ретро Постер Перница Покрие Акварел Бар Ладно Пиво Човек Пештерата Перница Случај Покрие Храна Писмо Оркестарот Дома Фрли Перница Големи Лен Мешавина Смешни
·Точка Име : Цветен булдог Перница маска
·Материјал : Лен/Памук
·Големина : 17.
·Големина : Прирачник за мерење ве Молиме овозможи 1-3cm разлики, ви благодариме за вашето разбирање .
Добредојдовте на dropship,изменуваат,трговија на големо,ОЕМ
Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или транзит, контактирајте со нас ве молам.
Можете да контактирате со оставање на порака на Aliexpress или ни e-mail ;
Ние ќе ви одговори е-мејл или порака во рок од 24 часа во работни денови , 36hours на викенд
.7inch (43cmx43cm)
·Облик : Плоштад
·Затворање : Скриен патент
·Пакет се вклучуваат : 1 парче на перница поклопец (перница внатрешна не е вклучена)
·Боја : Дизајн е само на едната страна, боја на задната страна е беж, не чиста бела.
Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас :
Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги , ве молиме љубезно да потрае неколку минути да се остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние со задоволство ќе го стори истото за вас
Ако сте незадоволни со нашите објекти и услуги , ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да остави негативни повратни информации , ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди најдобра услуга.

Клучни карактеристики

Големина:
45 x 45 cm
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
Шарени Булдог
Шаблон Тип:
Писмо
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Техника:
Рачно изработени
Број На Модел На:
IF9242
Материјал:
Полиестер/
Употреба:
кревет
Материјал:
Полиестер лен
Големина:
17.7 inch
ткаенина боја:
Беж
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,пад на превозот
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар, шопинг центар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче, Кино
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна:
Не пополнување
Модел 1:
Чадот Покер Првенство
Шема 2:
Гроздобер Паб Таверна

Слични производи во категоријата