• Неодамнешно
Егејското Море Пејзаж Перници Акварел Грција Перница Случај Опфаќа Океан Јахта Куќа Перница Со Капак 17.7 Инчен Burlap Фенси

Егејското Море Пејзаж Перници Акварел Грција Перница Случај Опфаќа Океан Јахта Куќа Перница Со Капак 17.7 Инчен Burlap Фенси

DEN 177.12

Количината на стоката
Това е достапна


Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас :
Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги , ве молиме љубезно да потрае неколку минути да се остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние со задоволство ќе го стори истото за вас
Ако сте незадоволни со нашите објекти и услуги , ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да остави негативни повратни информации , ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди најдобра услуга.
Забелешка : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Можете да контактирате со оставање на порака на Aliexpress или ни e-mail ;
Ние ќе ви одговори е-мејл или порака во рок од 24 часа во работни денови , 36hours на викенд
.
·Големина : Прирачник за мерење ве Молиме овозможи 1-3cm разлики, ви благодариме за вашето разбирање .
Егејското Море Пејзаж Перници Акварел Грција Перница Случај Опфаќа Океанот Дрво Знаме Јахта Куќа Перница Со Капак 17.7inch (43cmx43cm)
·Облик : Плоштад
·Затворање : Скриен патент
·Пакет се вклучуваат : 1 парче на перница поклопец (перница внатрешна не е вклучена)
·Боја : Дизајн е само на едната страна, боја на задната страна е беж, не чиста бела.Ако заменетата не е достапно ,тогаш целосна наплата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање .Еден двострано печатење
III.Невидливи патент
Ве молиме имајте во предвид : Мажите-направени дефекти не се гарантира , како што се на штета по употребата, вода demage и така натаму.
Ако не сте задоволни со вашите елементи , можете да разменувате објектот , но купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Ако сакате да ја размена на неисправни или погрешно превозот предмети , можете да направите како оваа :
Step1 : E-mail на нас во рок од 7working дена или разговор со нас од страна на Трговија Менаџер
Step2 : Испрати фотографии до нас за проблемите на предмети или нешто друго детали
Step3 : Враќање на предмети за нас со следење на број , а потоа ние ќе испорака право објект до вас веднаш .7 Инчен Burlap Фенси
·Точка Име : Цветен булдог Перница маска
·Материјал : Лен/Памук
·Големина : 17.

Клучни карактеристики

Големина:
45 x 45 cm
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
Шарени Булдог
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Број На Модел На:
LX9500
Шаблон Тип:
Сценско
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Техника:
Рачно изработени
Употреба:
Дома
Материјал:
Полиестер/
Материјал:
Полиестер лен
Големина:
17.7 inch
ткаенина боја:
Беж
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,пад на превозот
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар, шопинг центар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче, Кино
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна:
Не пополнување
Модел 1:
Луѓето Ферибот
Шема 2:
Ветерници На Едрилица

Слични производи во категоријата