• Неодамнешно
  • -32 %
Нордиските Стил Творечки Портрет Печатени Перница случај Ретро Цвет Дома Декорација Троседот столче Градина Памук, Лен Перница Маска

Нордиските Стил Творечки Портрет Печатени Перница случај Ретро Цвет Дома Декорација Троседот столче Градина Памук, Лен Перница

DEN 163.00
DEN 239.52

Количината на стоката
Това е достапна


Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контактирајте со нас во времето ние ќе ви даде бесплатен превозот,и изберете побрзо се Изразат за што ви благодарам.
Перница случај се опише како што е подолу :
Материјал : 100% природни нови Памук, Лен Ткаенини
Големина Приближно : 45см * 45см (18 инчен * 18 инчи) 30*50cm
Сите перници се рачно изработени, не може да биде 1-2cm отстапување постои,се надевам, ќе може да се разбере.
Ние не се осмелувам да ветување цена на производот е најниската цена,
но, ние може да вети иста цена и со најдобар квалитет
Назад на Перница Опфаќа : Обична Боја без печатени слика
Отвори : Zip
Ова е САМО перница Покрие без да вметнете Една Страна Печатење Перница Покрива
[Производи Печатење] Перница поклопецот е еден двострано печатење, на задната страна е чиста коноп боја
Answer : ___________________________ Note :
1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел.
За Нега На Настава :
Ладно и нежни машина за миење
Висат да се исуши, да се избегне триење и присилува
Да се избегне продолжување на изложеност на сончева светлина

Клучни карактеристики

Големина:
450mm*450mm
Техника:
Ткаени
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Бренд Име:
КОКО КАНАЛ
Шаблон Тип:
Флорални
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
F1018
Стил:
Други
Мека на ветер:
Умерена
Дебелина, индекс:
Конвенционалните
Еластична индекс:
Микро-бомба
Тежина:
УПОТРЕБА :
Божиќ,Дома,Хотел,Декоративни,Чаир,Постелнина

Слични производи во категоријата