• Неодамнешно
  • -32 %
Симпатична цртан филм Прекрасна Totoro chinchillas фрли перница покрие случај памук, лен седиште перница покритие за автомобил троседот во спалната соба декорација

Симпатична цртан филм Прекрасна Totoro chinchillas фрли перница покрие случај памук, лен седиште перница покритие за автомобил

DEN 163.00
DEN 239.04

Количината на стоката
Това е достапна


За Бои,ве молиме да се види вистинската слика,тоа е на задната страна.Тоа не е снежана,ве молиме внимание! Стоки и слика можеби малку Боја разликата е нормално,ве молиме внимателно да ги место во редот!
Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ние ќе бидеме благодарни ако можете да ни обезбедите позитивен фидбек.
Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ви благодариме! Опис На Производот
Име : перница маска
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Памук, Лен и Полиестер
Боја : како на слики
Големина : прибл. 18x18 ВО (45x45 CM) ( ве молиме овозможи 1-2cm отстапување )
Затворање : Скриен Патент
Пакет содржи : 1 парче на перница капак ( перница внатрешна не е вклучена )
Напомена :
1. Бои може да не се појави токму како што се гледа на фотографијата во реалниот живот поради варијации помеѓу
на компјутерски монитори и голо око боја разлика. 2. Тоа 's само една страна се печатат , боја на задната страна е беж , не чиста бела . 3. Тоа 's digital печатени, Некои перница корица има малку боја отстапување со слика. 4. Ве молиме проверете ги реден број внимателно пред цел.
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус /Преку Продавачот 's Превозот Начин Следење на Број Може да Проверите Само Информации Во Кина ,Нема Информации Во Купувачот 's Земјата. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail- Може Да Се Провери Информациите За Сите На Патот. 1. ве молиме не се отвори спор пред 50days (руската Федерација 60days) ако пакет donot пристигнат,Што 's проблемот ние се реши тоа заедно.
2.ако пакет donot пристигне во 50days(руската Федерација 60days) ние нудиме целосна наплата.
( Ако сакате да ја отворите спорот да се реши проблемот, ве молиме да не't место со цел, ви благодариме! )
Почитувани Русија купувачот, ве молиме да ни кажете име и презиме кога ќе го поставите цел, вашиот полно име е потребно кога ние брод на стока за вас.
Ви благодариме за вашиот разбере и поддршка.
Слика

Клучни карактеристики

Големина:
450mmx450mm Q0157
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Материјал:
Лен / Памук
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
R104
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
Лута племето
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Употреба:
ад/подарок
Големина:
45cmX45cm(18inchX18inch)
боја:
беж(не вајт)
Stye:
Дома
Обичај:
Yes
Шема:
како Слика
ОЕМ:
Yes
Техника:
Рачно изработени
клучни зборови 1:
фрли перница покрие случај
клучен збор 2:
перница маска
клучен збор 3:
перница покритие за автомобил троседот

Слични производи во категоријата