• Неодамнешно
  • -39 %
45x45cm Цртан филм Животинско Печатени Перница Покрие Лен Фрли Pillowcase Автомобил Троседот Перница Покрие Деца Соба Декоративни

45x45cm Цртан филм Животинско Печатени Перница Покрие Лен Фрли Pillowcase Автомобил Троседот Перница Покрие Деца Соба Декоративни

DEN 146.00
DEN 239.52

Количината на стоката
Това е достапна


[xlmodel]-[производи]-[8888] Топла Продажба
[xlmodel]-[custom]-[45736]
[xlmodel]-[custom]-[45736]
[xlmodel]-[custom]-[45736]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Ставка Опис
Големина : 45cmx45cm/17.7"x17.7 " Количина : 1 buc Пополнување : НЕМА ( Фил не се вклучуваат ) Материјал : Памук, Лен невидливи патент дизајн. пренослив и перат Перење : Машина перат. не е лесно да исчезнат. не кајгана. висат да се исуши. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење. Ве молиме имајте во предвид : 1.Моделот е само на предната страна. 2.Ова е само перница покрие ,не вклучуваат пополнување. 3.Сите перници се рачно изработени, не може да биде 1-2cm отстапување постои. 4.Actural боја ќе биде мала разлика помеѓу слика, бидејќи на светлината и светлината.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[45735]
[xlmodel]-[custom]-[45735]
[xlmodel]-[custom]-[45735]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Пратката
Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
За било какви Прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Клучни карактеристики

Големина:
45x45cm
Бренд Име:
RUBYLOVE
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Стил:
Обична
Обликот:
Плоштад
Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
DT158
Употреба:
Седиште,Декоративни,Чаир,Автомобил

Слични производи во категоријата