• Неодамнешно
  • -21 %
Мулти-Типови Гроздобер Мода Памук, Лен Перница Покрие Фрли Перница 45*45см

Мулти-Типови Гроздобер Мода Памук, Лен Перница Покрие Фрли Перница 45*45см

DEN 108.00
DEN 137.28

Количината на стоката
Това е достапна


Карактеристики :
Состојба : 100% Сосема Нов и висок квалитет
Боја : Како на слика
Материјал : Памук + Лен
Големина : 45см*45см/17.7"*17.7"
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
Мода и привлечен дизајн. Одличен додаток и декорација за вашиот дом.
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Пакетот Вклучува :
1 x Перница маска

Клучни карактеристики

Големина:
450mm*450mm
Техника:
Ткаени
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни
Стил:
Обична
Бренд Име:
Megayouput
is_customized:
No
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
RT453
Шаблон Тип:
Геометриски

Слични производи во категоријата