• Неодамнешно
  • -9 %
Трговија на големо продажба beatifl 50pcs висок квалитет плашиш природни чисто бел Петел опашка пердуви 12-14inch/30-35cm Декоративни diy

Трговија на големо продажба beatifl 50pcs висок квалитет плашиш природни чисто бел Петел опашка пердуви 12-14inch/30-35cm Декоративни

DEN 1441.00
DEN 1583.52

Количината на стоката
Това е достапна


Трговија на големо продажба beatifl 50pcs висок квалитет плашиш природни чисто бел Петел опашка пердуви 12-14inch/30-35cm Декоративни diy
size 12-14inch/30-35cm
Количина : 50pcs
Материјал природни чисто бел Петел опашка пердуви
бои чиста бела

Клучни карактеристики

Шема:
Изми
Број На Модел На:
Нови
Бренд Име:
ChengBright
Материјал:
природни Петел опашка

Слични производи во категоријата