• Неодамнешно
  • -7 %
100Pcs/Многу!8-15cm Природни Дама Amherst Сина Пердуви,Светкава Сина Дама Amherst Pheasant Крило Пердуви,занает пердуви

100Pcs/Многу!8-15cm Природни Дама Amherst Сина Пердуви,Светкава Сина Дама Amherst Pheasant Крило Пердуви,занает пердуви

DEN 536.00
DEN 576.00

Количината на стоката
Това е достапна


Функција
100 Pcs/Многу!8-15cm Долго Природни Дама Amherst Сина Пердуви,Светкава Сина Дама Amherst Pheasant Крило Пердуви,занает пердуви
Материјал : Дама Amherst Pheasant Пердуви
Боја : СИНА БРОНЗА
Количина : 100pcs по многу
Големина : 8-15cm долго Користи : Занаети, уметност, costuming.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.50 /многу
парчиња / многу
Pheasant Пердуви! 100 Pcs/многу!4-6cm ЗЕЛЕНА БРОНЗА Златна Pheasant Plumage пердуви freeshipping US$ 18. Состојба : нова.80 /многу
парчиња / многу
Ново! Топла продажба! 200pcs/Број 4-7 CM Лабава Зелена Бронза ДАМА AMHERST Pheasant Plumage Пердуви Freeshipping US$ 18.50 /многу
парчиња / многу
.80 /многу
парчиња / многу
Freeshipping! 100 Pcs/Број 5-7 CM ЛАБАВА ЦРНА/БЕЛА ДАМА AMHERST PHEASANT TIPPET ПЕРДУВИ US$ 16. П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.90 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот! Ново! 200 Pcs/Број 4-7 CM ДАМА AMHERST PHEASANT ЖОЛТА & ЗЕЛЕНИ ПЕРДУВИ US$ 10.00 /многу
парчиња / многу
Whosale! 200 Pcs/Број 6-10 CM ЛАБАВА Дама Amherst Pheasant Tippet Пердуви 9 Бои FREESHIPPING US$ 26. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Можеби ќе ви се допадне 100 PCS/БРОЈ 4-8cm СИНА БРОНЗА Дама Amherst Pheasant Plumage Пердуви FREESHIPPING US$ 12. СИНА Светкава Дама Amherst Pheasant Пердуви
Љубезно ве молиме да напомена :
Боја : СИНА БРОНЗА
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : Зачувам,cridet картичка;Т/T;western union.

Клучни карактеристики

Материјал:
Pheasant Пердув
Шема:
Изми
Број На Модел На:
FMA0292
боја:
Сина
Материјал:
Дама Amherst Pheasant Крило Пердуви
Големина:
8-15cm
КОЛИЧИНА:
100pcs по многу

Слични производи во категоријата