• Неодамнешно
  • -21 %
Трговија на големо убава бела паун пердув меч 10 компјутери симетрични големина 30-40 см 12-16 инчи прослава декорација

Трговија на големо убава бела паун пердув меч 10 компјутери симетрични големина 30-40 см 12-16 инчи прослава декорација

DEN 151.00
DEN 191.52

Количината на стоката
Това е достапна


Од 15 до 25 работни дена во повеќето Европски земји. Ако поради некоја причина не можеме да ги исполни вашите очекувања, ве молиме испратете e-mail на нас секој неутрален или негативен фидбек.
Меѓународниот поредок :
Проектот ќе биде во 1 до 2 работни дена од Кина превозот од Кина пост или international express
Преку економски меѓународна шпедиција, проценето време на испорака :
Од 15 до 25 работни дена, Велика Британија, сад и Канада. Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвездички, ние сакаме да се направи, го даде за вас.Трговија на големо убава бела паун пердув меч 10 компјутери симетрични големина 30-40 см 12-16 инчи прослава декорација
Опис на проектот
Висок квалитет убава паун меч
Големина : 30-40 см 12-16 инчи
Материјал : вистински паун меч
Боја : бела
Термини : 100% на нов и висок квалитет
Убава сосема нов неискористени plumage, што се користи за свадба декорација, празник статии како на пример фаза перформанси
Ако ви треба други бои, ве молиме во мојата продавница да купи или преку стои внатре писмо контактирајте Ме!!!!!!!
Опис на стока
Примање на плаќање, ние ќе го организира пратка во рок од 48 часа, цел можеби ќе треба да се 14 до 28 дена, затоа што ние не можат да контролираат стоки испратени до царинските, ако сте задоволни со 28 дена по приемот на нашиот проект, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе имаме професионална тимот за да им помогне да ги реши сите проблеми, нема да имате било какви загриженост и косата. Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации пред да ни се јавите за да се реши овој проблем.
Во повеќето Азиски земји за 15 до 30 дена.
Од 15 до 25 работни дена во Австралија, Нов Зеланд
Се врати за да се опише
Ние сме во потрага напред кон позитивни повратни информации за комуникација.
За нас
Ние сме многу среќни да комуницираат позитивни повратни информации. Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвездички, ние ќе го прават истото за вас. Тоа нема да ви помогне да ги реши сите проблеми побрзо да остави негативни повратни информации, тоа е само преку контакт нашата професионална поддршка за корисниците можат да ви помогнат да се реши овој проблем.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
lanshui
Шема:
Избелени
Материјал:
Опашот На Пердув
Број На Модел На:
30-40 см 12-16 инчи
Материјал:
паун меч
боја:
Бела
Големина:
30-40 см 12-16 инчи

Слични производи во категоријата