• Неодамнешно
  • -21 %
Висок квалитет 10PCS Дебели пол ној пердув жолта ној plumage 55-60cm/ 22-24 инчи plume artware вршење декорации

Висок квалитет 10PCS Дебели пол ној пердув жолта ној plumage 55-60cm/ 22-24 инчи plume artware вршење декорации

DEN 1820.00
DEN 2303.52

Количината на стоката
Това е достапна


Од 15 до 25 работни дена во Австралија, Нов Зеланд
Се врати за да се опише
Ние сме во потрага напред кон позитивни повратни информации за комуникација.10 PCS Дебели пол ној пердув жолта
ној plumage 55-60cm / 22-24 инчи plume artware вршење декорации
Нашата компанија се обезбеди квалитетот на производот е висока, се внимателно избрани, ако не сте задоволни со производот може да ја прими стоката во 7 дена без причина да се вратат, но јас верувам дека ќе добијат производот ќе биде задоволен и пријатно изненаден, бидејќи сте го добиле производ е многу убаво присутни.
Од 15 до 25 работни дена во повеќето Европски земји. Ако поради некоја причина не можеме да ги исполни вашите очекувања, ве молиме испратете e-mail на нас секој неутрален или негативен фидбек. Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации пред да ни се јавите за да се реши овој проблем.
На следната слика е вистинска фотографија, ве молиме остатокот увери купување. Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвездички, ние сакаме да се направи, го даде за вас.
Во повеќето Азиски земји за 15 до 30 дена.Бидејќи причина за светлината,за да не може да биде малку надвор боја слики, ова е неизбежна, ве молиме да се разбере
Опис :
Големина на : 55-60cm / 22-24 инчи
Материјал : ној пердуви
стил : свадба Фестивали Декорација
Термини : 100% на нов и висок квалитет
Ако ви треба други бои, ве молиме во мојата продавница да купи или преку стои внатре писмо контактирајте Ме!!!!!!!
Дезинфекција?Да висока температура дезинфекција, ве молиме остатокот увери употреба
Прилики да се користи за : Мода Облека, Накит, Капи,Божиќ Партија Празник Декорација Пердуви
Answer : ___________________________ Note :
Убава сосема нов неискористени ној пердуви, што се користи за свадба декорација, празник статии како на пример фаза перформанси
Опис на стока
Примање на плаќање, ние ќе го организира пратка во рок од 48 часа, цел можеби ќе треба да се 14 до 28 дена, затоа што ние не можат да контролираат стоки испратени до царинските, ако сте задоволни со 28 дена по приемот на нашиот проект, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе имаме професионална тимот за да им помогне да ги реши сите проблеми, нема да имате било какви загриженост и косата.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
lanshui
Материјал:
ној пердув
Шема:
Обоена
Број На Модел На:
55-60cm / 22-24 инчи
Материјал:
природни пердуви ној
Количина:
10 Компјутери
Стил:
свадба Фестивали Декорација
боја:
Жолта

Слични производи во категоријата