• Неодамнешно
  • -21 %
голема пол ној пердув жолти пердуви 10 компјутери 60-65cm / 24-26 инчи природни пердув за свадба декорација

голема пол ној пердув жолти пердуви 10 компјутери 60-65cm / 24-26 инчи природни пердув за свадба декорација

DEN 2085.00
DEN 2639.52

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвездички, ние сакаме да се направи, го даде за вас.
Политика на враќање
Во рок од 30 дена од денот на добивањето на нашиот проект, доколку постои проблем на проект на кој можете да контактирате со нас, ние може да ви испрати нов проект или враќање на средствата за вас!
Добредојдовте да се купи!
Имајте пријатен ден! ! ! ! !
.
Меѓународниот поредок :
Проектот ќе биде во 1 до 2 работни дена од Кина превозот од Кина пост или international express
Преку економски меѓународна шпедиција, проценето време на испорака :
Од 15 до 25 работни дена, Велика Британија, сад и Канада. Ако поради некоја причина не можеме да ги исполни вашите очекувања, ве молиме испратете e-mail на нас секој неутрален или негативен фидбек.
За нас
Ние сме многу среќни да комуницираат позитивни повратни информации.Бидејќи причина за светлината,за да не може да биде малку надвор боја слики, ова е неизбежна, ве молиме да се разбере
Опис :
Големина : 60-65 cm/24-26 инчи
Материјал : ној пердуви
стил : свадба Фестивали Декорација
Термини : 100% на нов и висок квалитет
Ако ви треба други бои, ве молиме во мојата продавница да купи или преку стои внатре писмо контактирајте Ме!!!!!!!
Дезинфекција?Да висока температура дезинфекција, ве молиме остатокот увери употреба
Прилики да се користи за : Мода Облека, Накит, Капи,Божиќ Партија Празник Декорација Пердуви
Answer : ___________________________ Note :
Убава сосема нов неискористени ној пердуви, што се користи за свадба декорација, празник статии како на пример фаза перформанси
Опис на стока
Примање на плаќање, ние ќе го организира пратка во рок од 48 часа, цел можеби ќе треба да се 14 до 28 дена, затоа што ние не можат да контролираат стоки испратени до царинските, ако сте задоволни со 28 дена по приемот на нашиот проект, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе имаме професионална тимот за да им помогне да ги реши сите проблеми, нема да имате било какви загриженост и косата. Ние ќе сториме сè за да ги реши овие проблеми.
Од 15 до 25 работни дена во повеќето Европски земји. Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации пред да ни се јавите за да се реши овој проблем.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
lanshui
Материјал:
ној пердув
Број На Модел На:
60-65 cm/24-26 инчи
Шема:
Обоена
Материјал:
природни пердуви ној
Количина:
10 Компјутери
Стил:
свадба Фестивали Декорација
боја:
Жолта

Слични производи во категоријата