• Неодамнешно
CHINAZP Фабрика Големина 50-55cm(20-22inch) 50pcs/многу Згодна и Доброто Обоена Пурпурна Ној Пердув

CHINAZP Фабрика Големина 50-55cm(20-22inch) 50pcs/многу Згодна и Доброто Обоена Пурпурна Ној Пердув

DEN 7727.52

Количината на стоката
Това е достапна


CHINAZP Фабрика Големина 50-55cm(20-22inch) 50pcs/многу Згодна и Доброто Обоена Пурпурна Ној Пердув
1.Име на производ : Ној Plumage Пердуви
2.Материјал : Ној Пердув
3.Боја : Виолетова
4.Модел : Обоена
5.Големина на : 50-55cm(20-22inch)
6.Пакување : 50pieces/color/многу
7.Залиха : Да
8.Фабриката име : Yiwu ZP Занаети Фабрика
9 Забелешки : Било бои може да биде обоена, повеќе избор ве молиме посетете ја
Ној пердуви станале еден од најпопуларните предмети да се користи на многу различни прилики, дали тоа да биде роденден украси или свадба центар парчиња. Има толку голем избор на ној пердуви да изберете од тоа може да биде тешко да се понекогаш знаат што сте во потрага за. На пример најдобар ној пердуви да се користи за висок свадба centrepieces се Крило Plumes. Пердувите се природен производ, така што тие може да дојде во сите различни форми, големини и, исто така, различни квалитет оценки.
Ној пердуви должина опсег е од 6inch да 30inch
Должина опсег(cm) Должина опсег (инчи)
15-20cm 6"-8"
20-25cm 8"-10"
25-30cm 10"-12"
30-35cm 12"-14"
35-40cm 14"-16"
40-45см 16"-18"
45-50cm 18"-20"
50-55cm 20"-22"
55-60cm 22"-24"
60-65cm 24"-26'
65-70cm 26"-28"
70-75см 28"-30"
Во цел дека ќе може да добие точна и најдобри цената на производот и превозот,ве молиме ги споделите со нас на пердуви големина,боја и цел количество што сака,ви благодариме!
СЕРТИФИКАТ :
1) ЗДРАВСТВЕН СЕРТИФИКАТ : US$50.00
2) КАДЕЊЕ/ДЕЗИНФЕКЦИЈА НА СЕРТИФИКАТОТ : US$50.00
3) ОРИГИНАЛНИОТ СЕРТИФИКАТ : US$50.00
Забелешка : ако ви треба ние да ви помогне да се направи сертификат за вашата нарачка,ве молиме директно место цел во прво време,но немојте да плаќаат пари,и да контактирате со нас преку trademanager или оставете порака на вашиот налог за сертификат си сакал,тогаш ајде да го ревидира цена за вас,тогаш ќе плаќаат за тоа,ви благодариме!

Клучни карактеристики

Материјал:
ној пердув
Шема:
Обоена
Број На Модел На:
ZPF0101-50-55-Виолетова
Име на производ:
Виолетова Ној Plumage Пердуви
боја:
Виолетова
Големина:
50-55cm(20-22inch)
Пакување:
50pieces/color/многу
Фабриката Име:
Yiwu ZP Занаети Фабрика
Продавницата за веб-сајтот:
www.aliexpress.com/store/200193

Слични производи во категоријата