• Неодамнешно
  • -50 %
Супер Абсорбента Автомобил Мие Микрофибер Крпа Автомобил Чистење И Сушење Крпа Големи Hemming Автомобил За Нега На Текстил Детали Крпа

Супер Абсорбента Автомобил Мие Микрофибер Крпа Автомобил Чистење И Сушење Крпа Големи Hemming Автомобил За Нега На Текстил Детали

DEN 333.00
DEN 665.28

Количината на стоката
Това е достапна


Производ параметри Карактеристики : Неверојатни мекост Супер абсорбента влакна Има 7 пати својата тежина во вода Супер големи мие и сува повеќе простор побрзо Чисти како што се суши, безбедно на сите површини Остава нула во процес на чистење Име на Производ : дебела двострано за чистење со крпа Производ големина : 30cm*30cm, 30cm*40cm, 30cm*60см, 40cm*45см карактеристики на Производот : добра вода absorbability, силна деконтаминација способност, мека и издржливи Употреба на сцена : дома автомобил двојна намена Како да го користите : Се шири крпа над површината или fold тоа. Повлечете над рамна ares како хауба и кров да се отстрани најголемиот дел од водата. Користете кружни движења за да се отстрани remaing вода од грбот и страните на возилото. Присилува од вишокот на вода колку што е потребно. Грижа Instrustions : Машина или рака мие со ладна вода. Може да биде машина за сушат на ниска топлина. Не користите фен листови како тоа може да ги заглави влакна. Не се исуши со други производство на ткаенини.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Перач На Автомобили
Тип На Мотор:
Никој
Објектот Висина:
3cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
40cm
Објектот Должина:
40cm
Вклучи Додатоци:
No
Објектот Тежина:
0.3kg
Име на производ:
дебела двострано cleanin
Производ големина:
30cm*30cm,

Слични производи во категоријата