• Неодамнешно
  • -5 %
нерѓосувачки челик нов код на чистота кафез со лак стил петел прстен за пенис кафез CB6000S мало dilators мало истегнување за човекот

нерѓосувачки челик нов код на чистота кафез со лак стил петел прстен за пенис кафез CB6000S мало dilators мало истегнување за

DEN 1209.00
DEN 1272.00

Количината на стоката
Това е достапна

За да се осигура ќе добиете по нула или минимална данок, ние би можеле да се декларираат како "играчки/дар" со ниска вредност 2. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек.нерѓосувачки челик нов код на чистота кафез со лак стил петел прстен за пенис кафез CB6000 S мало dilators мало истегнување за човекот материјал : не ' рѓосувачки челик 1. Сите производи се 100% оригинални НОВИ и проверени пред пратката. Чистота кафез целосна должина е околу 70mm, пенисот приклучок должина 70mm дијаметар 8мм картичка прстен 40mm 45mm 50mm, ве молиме изберете Нашата компанија ќе ги комбинираат логистика ситуација на секоја земја, изберете најбрзо начинот на транспорт, да се испраќаат до вас, ви благодариме Ако добијат производ и производ задоволство,ве Молиме дај ми 5 ѕвезди. Даноци или други обичаи поврзани со плаќање.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве Молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail или жалба до нашиот менаџер.Ако имате било какви прашања, ве Молиме да не се спомене спорот, ве Молиме Контактирајте ме, Ние ќе ви даде задоволителен одговор,ви благодарам многу Што се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас . Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царината во вашата земја. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Можеби цел ќе сносите дополнителни увозни давачки. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. Увозни давачки, Даноци, придонеси или други царински надоместок ќе бидат собрани од страна на превозот компанија по испораката.

Клучни карактеристики

боја:
40mm, 45mm, 50mm
Тип На Објект:
Пенисот Прстени
Број На Модел На:
QMR-CB6000S
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
чистота кафез
Тип На Објект:
CB6000s
боја:
петел прстен
Материјал:
пенисот кафез
жешка:
мало dilators
Употреба:
мало истегнување
Големина:
3 ring choose

Слични производи во категоријата