• Неодамнешно
10pcs/многу Големо Секс Играчки за Мажите и Пенисот Ракави Најевтиниот Еротски Производи за Обновливи Кондом Петел Прстен за Пенис Прстен

10pcs/многу Големо Секс Играчки за Мажите и Пенисот Ракави Најевтиниот Еротски Производи за Обновливи Кондом Петел Прстен за

DEN 479.04

Количината на стоката
Това е достапна


Машка Секс Играчка Зголеми Одложување Климакс Ерекција Петел Прстен за Пенис Ракави, Петел Екстензии,кристално пенисот кондом ракав
Спецификација
Материјал
SEBS
Категории
Секс играчки за мажи
Корисникот
мажи
Должина
12.5 cm
Кол
3.5 m
Тежина
0.05 КГ
Боја
транспарентна
Поединечни Пакувања Фолија торба
Надворешното Пакување
Картон
Како да се користи?
[Употреба] : го Носат околу основата на пенисот или на кондом и вметнете да вагината,Машки ќе добие долго време на сексуалниот живот.Б др ќе ужива невиден возбуда. Повеќето женски се доживеат оргазам полесно и побрзо по употреба.Во исто време,машките ќе бидат посигурни.
[Забелешка] : ве Молиме имајте чиста и дезинфенкцирам пред и по употреба.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Пенисот Прстени
Бренд Име:
rocooart
Број На Модел На:
DL010
Материјал:
TPE
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
боја:
Транспарентна
Должина:
11.3cm
Кол:
3.5 см
Тежина:
0.05g
Пакување:
ПВЦ кутија
Место на Потекло:
Кина
Својства :
ПЕТЕЛ ракав
Употреба:
Со рака
Функција:
одложување спреј
Големина:
12.5*3.5cm

Слични производи во категоријата