• Неодамнешно
  • -38 %
Лофт pendant Светилки Индустриски Pendant Светла Гроздобер Lumiled Виси Lamp, E27 110 220V За Дома Ресторан красат светлина сенка

Лофт pendant Светилки Индустриски Pendant Светла Гроздобер Lumiled Виси Lamp, E27 110 220V За Дома Ресторан красат светлина сенка

DEN 1098.00
DEN 1770.72

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Wattage:
110V, 220V
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Осветлување Област:
10-15square метри
Гаранција:
2 години
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
сертификација:
CCC,CE
Бренд Име:
ASCELINA
База Тип:
E27
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
PL004
Место:
Салон
Извор На Светлина:
LED Светилки
Абажур Боја:
Бела,Црна
Е dimmable:
No
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Стил:
Американскиот
Напон:
110-220V
Тело Материјал:
Железо
Примена:
Трпезарија

Слични производи во категоријата