• Неодамнешно
  • -10 %
Гроздобер Креативни Pendant Светилка Коноп Јаже Железо Абажур Shop/Coffee House Pendant Светла Бар E27 110-240V Бесплатен Превозот

Гроздобер Креативни Pendant Светилка Коноп Јаже Железо Абажур Shop/Coffee House Pendant Светла Бар E27 110-240V Бесплатен Превозот

DEN 3860.00
DEN 4289.28

Количината на стоката
Това е достапна

За Такси назад : (А)Ние ќе им даде на купувачот повратни информации по ред заврши; (Б)Имаме се со цел да понуди најдобра услуга на сите купувачи, и да се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашите повратни информации и сугестии е многу im portant за нас и на други купувачи. (Б)Ние ќе испрати нов целата објекти(или делови)или враќање на вас ако добиете n incorret објект,скршени објект или исчезнати делови од нас.
За Враќање И Обнова : (А)Ако купувачот сакаат да се вратат на предмети тој нареди која нема ништо да се направи со квалитет,тој ќе биде одговорен за оштетување или губење кога тој го испрати назад И ние ќе рефундирање на ПОБРЗО откако ќе ја прими. (Б)Ако сеуште не ја добиете вашата цел при превозот времето е завршена,ple ase контактирајте со нас,ние ќе ви помогне да ги проверите и следете го.Откако ќе се имате било какви проблеми ќе disli ke,вие сте добредојдени да се поврзеш со за решение пред да замине лошо се хранат назад. (Б)купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати на предмети, освен за проблеми со квалитетот или погрешен точка. (В)Откако ќе ги примите објект потоа пронајдете тоа не е она што навистина,може да се тет urn до нас,но објектот треба да го задржи во добра состојба,и мора да fford такси превозот. (В)може да разговара со нас во врска со трошоците на она што превозот metho дс y ou сакатеНиска превозот цена или брза испорака време или нешто друго.
За Потпис&Врати&Наплата : (А)Ние потпише договор со повеќето испорака компании,па доколку ставката што сте или дер е кревка или лесно да се има prblems, ве молиме проверете парцела во fornt на превозникот пред да заврши потпишувањето и да ги преземат photoes како доказ со пот тоа ch ние може да побара за надомест на штета од испорака компанија. За Испорака : (А)Ние нормално брод од вашата нарачка во рок од 2 дена,ако ние не ги имаат во залиха,ќе ви го одложи малку подолго,ако треба светилка многу итно,ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате.
Топло Потсетник На Вашиот Taxing Policy : Секој земји имаат различни оданочувањето политики,и ние секогаш ќе се стави помала прогласување цена како нашето искуство да им помогне на купувачите се избегне плаќање премногу данок,ако купувачи сакаат мене да се изјасни целост или одредена сума,ве молиме контактирајте со нас пред да се даде цел,и вие сте добредојдени да ми даде некои добри suggetions на вашата земја е даночната политика,ви благодарам.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
CE,CCC
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Осветлување Област:
10-15square метри
Гаранција:
3 Години
Примена:
Трпезарија
Број На Модел На:
гроздобер pendant светлина
Е Светилки Вклучени:
No
Напон:
90-260V
Стил:
Гроздобер
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Техника:
Рачно Плетени
Број на извори на светлина:
1
Заврши:
Сликарство
Тип На Прекинувач:
Вклучи/Исклучи
Место на Потекло:
Guzhen таун во Кина

Слични производи во категоријата