• Неодамнешно
  • -5 %
E14 Американски личност дневна соба ЈАЖЕ +КОВАНО ЖЕЛЕЗО Лустерот

E14 Американски личност дневна соба ЈАЖЕ +КОВАНО ЖЕЛЕЗО Лустерот

DEN 6338.00
DEN 6672.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Боја На Каросеријата:
6heads без крушка, 8heads без сијалица
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Бренд Име:
ВО СОЧНИ
сертификација:
CQC,RoHS,CCC
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Инсталација Тип:
синџир pendant
Број На Модел На:
5008
Примена:
Трпезарија
Гаранција:
1year
Е Светилки Вклучени:
No
Напон:
90-260V
Стил:
Гроздобер
Абажур Боја:
Црна
Осветлување Област:
15-30square метри
Е dimmable:
No
Број на извори на светлина:
8
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Тип На Прекинувач:
задржување

Слични производи во категоријата