• Неодамнешно
Ретро железо ткаенина Модел pendant светла индустриски правец на ресторанот носталгија кафе студија дома осветлување pendant светилка ЗА GY278

Ретро железо ткаенина Модел pendant светла индустриски правец на ресторанот носталгија кафе студија дома осветлување pendant

DEN 9552.00

Количината на стоката
Това е достапна


Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти
Информации за производот Преглед :
[Боја] : (како што е прикажано)
[Главен материјал] : железо + крпа сенка
[Извор на светлина] : E14 (не вклучувајќи извор на светлина)
[Главната технологија] : боја
[Примена] : дневна соба, спална соба, ресторан, спална соба и така натаму
[Напон] : 90 V-260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)
[SIZE] : ВИДИ ПОДОЛУ

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Место:
Хотел, Сала,Студија,Хотел, Сала,Салон,Господар Спална соба,други спални соби
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Техника:
Перфориран
Тело Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Абажур Боја:
Црна,Бела,Кафеава
Осветлување Област:
15-30square метри
Материјал:
Легура
Број На Модел На:
1
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
1
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No

Слични производи во категоријата