• Неодамнешно
Дрво Pinecone Pendant Светлина Тела Модерна Нордиските Antichoke Виси Светилка Сјај Avize Luminaria Трпезариска Маса Соба Ресторан

Дрво Pinecone Pendant Светлина Тела Модерна Нордиските Antichoke Виси Светилка Сјај Avize Luminaria Трпезариска Маса Соба Ресторан

DEN 4080.00

Количината на стоката
Това е достапна


Спецификации :
[Точка Бр.] : SC-17086 [Материјал] : Дрво [Тела Големина] : Дијаметар 25cm / 9.84", 45см / 17.72", 55cm / 21.65" [Кабелот Должина] : 100cm / 39.37" (Прилагодливи. Ако ви треба подолго, ве молиме оставете порака) [База Тип] : E27, E26 [Сијалица] : Сијалица Не се Вклучени (Сијалица како Подарок) [Напон] : 110-120 V, 220-240 V
Гаранција За Квалитет :
За купувачи на овој производ, директно целосна наплата без врати, ако само лош квалитет доказ дека се обезбедени и се покажа како вистински.
Плаќање :
Ние го прифатат плаќање преку Aliexpress.
Онлајн бесплатен превозот цена само вклучува производот трошоци и курир бесплатно, не вклучува било данок или прилагодено царинење надоместокот што може да бидат наметнати во клиент на државата.
Ако прилагодено на вашата земја наметнува никакви увозни давачки, купувачот е одговорен за таквото плаќање.
Ако сте од руската Федерација,ве молиме кажете ни го вашето полно име на англиски јазик.
Ако сте од Бразил, ве молиме да понудат на своите ДДВ и напон( 220 V како стандардно)
Превозот :
Ние брод на адресата која е предвидено од страна Ali Express. Ве молиме бидете сигурни дека вашите податоци се точни и ажурни.
Предмети ќе биде предаден во рок од 2 до 5 работни дена по приемот на плаќање обично.
Ако изберете ЕМС како превозот метод, продавачот има право да го изберат најсоодветен спедитор на бродот на ред во EMS, DHL, Fedex.
На приемот на пратката, ве молиме отворете и проверете дали сите ставки се во добра состојба. Ако ова не е можно, а потоа пријавете се на курир возачот документација како "да не се истражува". Ако некој објект е резултат да биде оштетена, тогаш барање доказ за вашиот извештај во писмена форма. Без тој доказ, ние ќе бидеме во можност да го замени било оштетен објект.

Клучни карактеристики

Боја На Каросеријата:
25cm, 45см, 55cm
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Осветлување Област:
10-15square метри
Гаранција:
2 години
Бренд Име:
SOLEILCHAT
Број на извори на светлина:
1
Број На Модел На:
SC-17086
Е Светилки Вклучени:
No
Место:
други спални соби,Студија,Салон,Hotel Соба,Господар Спална соба
Инсталација Тип:
кабелот pendant
сертификација:
CCC
Абажур Боја:
Жолта
База Тип:
E27
Техника:
Перфориран
Извор На Светлина:
LED Светилки
Стил:
Јапонија Стил
Напон:
90-260V
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Материјал:
Дрво
Тип На Прекинувач:
Не вклучувајте
Тело Материјал:
Железо, Дрво
Примена:
Трпезарија

Слични производи во категоријата