• Неодамнешно
  • -47 %
Ретро лофт мулти глави pendant светилка прилагоди макара светлата дневна соба и спалната соба крпа продавница студија сала foyer кафе лустерот

Ретро лофт мулти глави pendant светилка прилагоди макара светлата дневна соба и спалната соба крпа продавница студија сала foyer

DEN 1739.00
DEN 3281.28

Количината на стоката
Това е достапна

Откако ќе го потврдите, враќање или повраток или замената може да се изврши.
Примена
Дома Декорација, Дневна Соба, Седи Соба, Спална соба, Бања, Alise итн
* Alipay, Запад Унија, TT, сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ; * За Примени Вредност е помалку од цел вредност, пари може да се подготви поткрепени и со цел да се затвори, така ве молиме да обрнете доволно вредност; * ве Молиме да направите исплата во три дена по ред
* Испорака Метод : DHL и ПРОЗОРЦИ FEDEX ТНТ ЕМС КИНА ПОСТ; * БРОД во СВЕТОТ (Освен некои земји или посебно место), * Ако Товар не е доволно, нашиот клиент-услугата ќе ве контактираме за да се направи остатокот начин на плаќање; * Налози обработени навремено по плаќање проверка од страна на ЗАЧУВАМ;
* Ве молиме бидете сигурни цел адреса точен;
* УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и не вклучува викенди и празници;
* Може да варира, особено за време на сезона;
* Ве молиме контактирајте со нас. Ако не сте добиле вашата пратка за долго време, ние ќе се вратам на вас наскоро. Ако сакате да ја напушти nagetive повратни информации, pls контактирајте со нас за проблемот пред да ја напуштат повратни информации. Купувачот мора да ни обезбеди следење на Никој.;
* Кога ќе добиете предмети потребни како погоре.
* Имаме гаранција Забелешка за некои предмети; * По примените, ќе има 7 дена (освен празници) за да контактирате со нас за да се потврди врати се, и од 3 дена да се вратат по што и двајцата сме потврди; * За да нема причини да се врати и враќање, товарни и екстра такса ќе биде на купувачите сметка;
* За неисправни причина или погрешни производи, ве молиме да ни испратите слика, специфична причина, Ред Бр.
Добредојдовте & Известување
Ретро лофт мулти глави pendant светилка прилагоди макара светлата дневна соба и спалната соба крпа продавница студија сала foyer кафе лустерот
Спецификација
1, Напон : AC85-265 V
2, Извор На Светлина : Никој
3, Погоден извор на светлина : сијалица E27
4, Материјал : Железо
5, Телото Боја : како на сликата, ве молиме оставете малку боја разлика.

Клучни карактеристики

Боја На Каросеријата:
Црна без сијалица
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Бренд Име:
vecli
Осветлување Област:
15-30square метри
Стил:
Гроздобер
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Светлина:
заштеда на енергија
Место:
други спални соби,Хотел, Сала,Студија,Салон,Hotel Соба,Господар Спална соба
сертификација:
CCC
База Тип:
E27
Материјал:
Метал
Гаранција:
2 години
Инсталација Тип:
синџир pendant
Број на извори на светлина:
5
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Абажур Боја:
Црна
Тип На Прекинувач:
Никој
Тело Материјал:
Железо
Примена:
Трпезарија

Слични производи во категоријата