• Неодамнешно
Бронза Pendant Светилка L60cm 3L E14 AC Луксузни Европската Врвен Квалитет Бронза Pendant Светлина Хотел Сала Дневна Соба и трпезарија Светла

Бронза Pendant Светилка L60cm 3L E14 AC Луксузни Европската Врвен Квалитет Бронза Pendant Светлина Хотел Сала Дневна Соба и трпезарија

DEN 9879.36

Количината на стоката
Това е достапна


Обично сме нормални праќање 1% кристална топка за дополнителни резервни делови, ако најдете било дел скршени , pls кажете ни и испрати јасна слика , а потоа ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро .Тоа е многу важно за вашето добро повратни информации за поддршка на нашата работа .
ако не знаете како да го инсталирате , pls проверите на нашата настава на состојба прво , ако се уште постои прашање ,pls ни кажете или да побара стручен електричар на вашата страна.Вашиот среќен шопинг е на нашите работни целна цело време.
За цена
Нашата цена вклучуваат производот трошоци и товарни цената на купувачот земјата . Стоката се превезува по уплатата примена.Ние исто така, обезбеди DHL или FEDEX пратката за земјите кои горно полнење преземени од страна на купувачот ако има потреба, Но поглед Јужна Америка земји и Русија ,многу скапо товарни бесплатно , тоа зависи од нарачка и потоа да одлучи . Ви благодариме!.
За повратни информации
Pls ни помогне да се потврди, да ја прими стоката и, исто така, ја напуштат повратни информации откако ќе проверка на стоката . Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да добиете на стоки, но ние не сме одговорни за тоа. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и вашето целосно име правилно, така што ќе може да ја прими стоката на време
2.
За Квалитетот
ние се направи лустерот со Кина прво одделение K9 кристал , ние гаранција 1 година за вас . Online цената не вклучува било данок или прилагодено царинење надоместокот што може да бидат наметнати во клиент на државата.
Ние секогаш се обезбеди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.Ако ви треба било резервни делови , pls ќе треба да ги сноси превозот цена .
Бронза Pendant Светилка L60cm 3 L E14 AC Луксузни Европската Врвен Квалитет Бронза Pendant Светлина Хотел Сала Дневна Соба и трпезарија Светла
Купи Упатство
1.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука.И на клиентите треба плаќате данок и должност задолжен во локалниот обичај .

Клучни карактеристики

Боја На Каросеријата:
3L L60cm H80cm
Wattage:
21-30W
Емитуваат Боја:
топло бела
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Осветлување Област:
10-15square метри
Гаранција:
3 Години
Број на извори на светлина:
3
Место:
Хотел, Сала,Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел Соба
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Број На Модел На:
TY2018-017
Бренд Име:
Златниот Пат
Техника:
обложено
сертификација:
RoHS,CCC,CE
Абажур Боја:
Злато
Напон:
90-260V
Е Светилки Вклучени:
Yes
Стил:
Арт Деко
База Тип:
E14
Инсталација Тип:
синџир pendant
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
AC
Материјал:
Бакар
Тело Материјал:
Стакло, Железо, Бакар
Примена:
Кревет Во Соба

Слични производи во категоријата