• Неодамнешно
  • -20 %
Луксузна Гроздобер Железо Pendant Светилка Светлина Железо Метален Капак E27 За Кафе Бар Лофт Облека Продавница магацински осветлување

Луксузна Гроздобер Железо Pendant Светилка Светлина Железо Метален Капак E27 За Кафе Бар Лофт Облека Продавница магацински осветлување

DEN 6101.00
DEN 7626.24

Количината на стоката
Това е достапна

90% од времето сме во можност да го средиме проблемот со давање техничка поддршка, без да мора да се испрати нешто назад. Генерално, ние ве советуваме да вратите расипан стоки со испраќање на нив преку поштата и ЕМС наместо користење couriers како DHL, UPS-от, FEDEX и TNT.2 m~2m сијалица : E27 е Применливо : дневна соба,спална соба,трпезарија,продавница,салон,скали,ходници,итн. Ако тарифа мора да бидат платени пред купувачот добива својата цел, купувачот плаќа, продавачот не ќе плати за царина/должност, и продавачот нема да наплата за царина/должност. Објектите ќе бидат испратени во 1-7 работни дена по исплата е расчисти и потоа ви обезбеди следење на број и следење webiste. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нормално ние ги даваат 3 години гаранција за потрошувачите на нашите LED светла. Фотографии
Пратката 1. Сите предмети се одликува со заштитен Балон за да се обезбеди вашите производи пристигне во совршена состојба. * Ако не се согласувам со по предмети, ве молиме не поставувајте наредби. Време На Испорака :
Гаранција и се враќа политика Ние сме секогаш примена на себе да се подобри нашата услуга за сите на нашите ценети клиенти. Се врати превозот надомест бидат одговорни од купувачот. Простор : се препорачува употреба на 5-10 плоштадот Забелешка : Сијалица Не се Вклучени,ако треба,ве молиме контактирајте со нас.
Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации , така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Превозот метод зависи од вашиот избор. Во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO/FPO). Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Еве некои прашања на нашата Гаранција и се Враќа Политика : 1. Нормално тоа ќе се 7-15 дена за да се врати стоката до нас од страна на поштата или ЕМС. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
сертификација:
CE
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Осветлување Област:
10-15square метри
Гаранција:
2 година
Примена:
Трпезарија
Бренд Име:
MUCHTING
Е Светилки Вклучени:
No
Абажур Боја:
злато,црна
Број На Модел На:
003
Напон:
90-260V
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Број на извори на светлина:
1
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
Сенка Ветер:
Надолу
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
no
Стил:
Модерна
Тип На Објект:
pendant светилка
сертификација:
ccc ce, rohs
Тело Материјал:
Кристално

Слични производи во категоријата