• Неодамнешно
  • -20 %
Коноп јаже лустерот ретро индустриски стил бар, ресторан, кафе креативни birdcage бар продавница декорација светла.E27*3,AC110-240V

Коноп јаже лустерот ретро индустриски стил бар, ресторан, кафе креативни birdcage бар продавница декорација светла.E27*3,AC110-240V

DEN 3456.00
DEN 4320.00

Количината на стоката
Това е достапна


Коноп јаже лустерот ретро индустриски стил бар, ресторан, кафе креативни birdcage бар продавница декорација светла.E27*3,AC110-240 V Име : коноп јаже birdcage лустерот База Тип : E27*3 Напон : AC 110-240 V Тело Материјал : железо+ коноп јаже Сијалица Вклучуваат : Не се вклучуваат оригинални сијалица Зрачењето Област : 15-30 метри квадратни Виси жица Должина 70cm. Апликации : Кафе, Бар, Хотел, Спална соба, трпезарија, итн. Гаранција : 3 Години

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Осветлување Област:
10-15square метри
Материјал:
Плетен
Стил:
Гроздобер
Е Светилки Вклучени:
No
Број на извори на светлина:
3
Место:
Хотел, Сала,Студија,Салон,Hotel Соба,Господар Спална Соба
сертификација:
CCC,RoHS,CE
База Тип:
E27
Број На Модел На:
YQDD-0023
Извор На Светлина:
Халоген Светилки
Инсталација Тип:
синџир pendant
Бренд Име:
marmenkina
Напон:
90-260V
Гаранција:
3 Години
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
Yes

Слични производи во категоријата