• Неодамнешно
  • -47 %
11.11 се Занимава Xuping Мода Ѓердан со Врвен Квалитет Шарм Ѓердан за Жените Накит за Подарок Висок Квалитет Промоција S11-41735

11.11 се Занимава Xuping Мода Ѓердан со Врвен Квалитет Шарм Ѓердан за Жените Накит за Подарок Висок Квалитет Промоција S11-41735

DEN 171.00
DEN 322.08

Количината на стоката
Това е достапна


На ѓердан големина на околу 450*2 mm(±2 cm).
Тежината на ѓердан е за 7.0 g.

Клучни карактеристики

Метална боја:
Роуз Златна Боја
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
Xuping Накит
Пол:
Жените
Број На Модел На:
41735
Синџир Тип:
Вода-бран Синџир
Pendant Големина:
36mm*9mm
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Метали Тип:
бакарни легури
Функција:
накит
Материјал:
Бакар
Компатибилност:
накит
Тежина:
Материјал:
Животната средина бакар
Тип:
Моден
Пол:
Деца
Главниот Камен:
нема камен
Ширина:
Материјал:
Никој
Должина:
450mm
Стил:
Романтични

Слични производи во категоријата