• Неодамнешно
  • -20 %
Класична Слатка Детелина Pendant Ѓердани за Жените Кристали од Сваровски Елементи Синџир Колиер Накит Најдобар Пријател Подарок

Класична Слатка Детелина Pendant Ѓердани за Жените Кристали од Сваровски Елементи Синџир Колиер Накит Најдобар Пријател Подарок

DEN 265.00
DEN 331.20

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Pendant Големина:
2.6 cm*2.1 cm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
1-170
Метали Тип:
Цинк Легура
Синџир Тип:
Пуканки Синџир
Пол:
Жените
Бренд Име:
baffin
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Материјал:
Сваровски Кристали
метал позлата:
Родиум Позлатен
Должина:
40cm+5cm

Слични производи во категоријата