• Неодамнешно
Гроздобер Boho 3D Golden Retriever Pendant Макси Ѓердан Хипи Куче Љубовник Ѓердани За Мажи Накит Bijoux Femme Најдобар Пријател Подарок

Гроздобер Boho 3D Golden Retriever Pendant Макси Ѓердан Хипи Куче Љубовник Ѓердани За Мажи Накит Bijoux Femme Најдобар Пријател

DEN 1280.64

Количината на стоката
Това е достапна


За Било Какви Прашања Ве Молам Дозволете Ми Да Знам
Уживајте Во Вашиот Превозот
Feture :
1.Големина : Ѓердан Околу 48 CM
2.100% Сосема Нов и Висок Квалитет
3.Материјал : Бакар,Цинк Легура
4.Повод : Годишнина,Подароци,Партија,Свадба

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
FEI ВИЕ ШЕПИ
Број На Модел На:
n710
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар,Цинк Легура
Стил:
Чешка
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
1.8*3.2 cm
Синџир должина:
48 см

Слични производи во категоријата