• Неодамнешно
  • -25 %
10 Бои Drusy Хексагонални Pendant Ѓердан druzy овална ѓердани од злато Боја синџир моден бренд за накит За жените девојки KS 01

10 Бои Drusy Хексагонални Pendant Ѓердан druzy овална ѓердани од злато Боја синџир моден бренд за накит За жените девојки KS

DEN 115.00
DEN 153.12

Количината на стоката
Това е достапна

Сите наши производи се 100% Сосема Нов. Еко-пријателски материјали, доведе слободни, никел слободни.Трговија на големо е добредојден. Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
МАРК КЕЈТ
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
KS-01
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
0.70*0.51 инчен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој

Слични производи во категоријата