• Неодамнешно
Гроздобер Хипи 3D Golden Retriever Pendant Макси Kpop Ѓердан Boho Куче Аниме Изјава Ѓердани За Жени Мажи Накит Chocker

Гроздобер Хипи 3D Golden Retriever Pendant Макси Kpop Ѓердан Boho Куче Аниме Изјава Ѓердани За Жени Мажи Накит Chocker

DEN 258.24

Количината на стоката
Това е достапна


За Било Какви Прашања Ве Молам Дозволете Ми Да Знам
Уживајте Во Вашиот Превозот
Feture
1.Големина : Ѓердан Околу 48 CM
2.100% Сосема Нов и Висок Квалитет
3.Материјал : Бакар ,Цинк Легура
4.Повод : Годишнина,Подароци,Партија,Свадба

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
n711
Бренд Име:
FEI ВИЕ ШЕПИ
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар,Цинк Легура
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
1.8*3.2 cm
Синџир должина:
48 см

Слични производи во категоријата