• Неодамнешно
  • -50 %
Хороскопски Шарм СТРЕЛЕЦ Pendant Ѓердан Едноставен Дизајн Накит за Подарок Кристал Злато/Сребрена Боја Ѓердан За Мажи/Жени P2511

Хороскопски Шарм СТРЕЛЕЦ Pendant Ѓердан Едноставен Дизајн Накит за Подарок Кристал Злато/Сребрена Боја Ѓердан За Мажи/Жени P2511

DEN 336.00
DEN 671.04

Количината на стоката
Това е достапна

Ви благодарам многу!
MGC накит има повеќе од 10 години на дизајн и производство на искуства во накит индустрија.
Нашите производи се направени со најдобри техника и одличен занает, нормално, нема да исчезнат во 2 години.
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена. Ние ќе се обезбеди целата наплата или замена откако ќе добиеме вратени производи.
Стандарден пакет е како на следната слика.
*Меѓународната парцели нормално се земе 2-5 работни дена за unpdating следење на информации онлајн.
2, Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена откако ќе го примиле нарачки, ве молиме бидете сигурни дека производите се во orginal состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе.
Дестинација
Бесплатен Превозот Политика
Сад
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Русија Федерација
>$200, Слободни EMS
Бразил
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express. Ако има било какви прашања, барања или предлог за нашите производи, ние сме многу среќни што можете да не контактирате преку е-Маил, Trademanager или само да ни оставите пораките во вашата нарачка. Ако треба подарок кутија,ве молиме контактирајте со нас и плати дополнителни трошоци ($1-$3/компјутери).
*Налози ќе бидат испорачани во 12-36 часа по уплатата завршен.
Почитувани купувачи, доколку постои било каков проблем во врска со нашите производи откако ги добиваат, ве молиме контактирајте со нас веднаш и да ни покаже слики од проблемот. Но, тие можеби оштетен доколку се користи од страна на несоодветно облечен навики.
Канада
Бесплатни Пост Воздух Mail
$60-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија / Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Федекс/ Aramex/EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да резултира со одложување).
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена. Ве молиме чувајте ги добро, тие ќе изгледаат сосема нови за долго време. Добредојдовте на провери и нарачки.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
бакарни легури
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Starlord
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
P2511
Pendant Големина:
41mm
Пол:
Унисекс
Функција:
Додатоци
Класа:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
is_customized:
Yes
клучни зборови:
Хороскоп Хороскопски Знаци ОВЕН Ѓердан & Pendant
Повод:
Подарок За Мажи/Жени

Слични производи во категоријата