• Неодамнешно
  • -25 %
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 4 парчиња yqtdmy рачно изработени Резба Етничка Племенски Смола Резба Зло Тигар Ѓердан

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 4 парчиња yqtdmy рачно изработени Резба Етничка Племенски Смола Резба Зло Тигар Ѓердан

DEN 252.00
DEN 335.52

Количината на стоката
Това е достапна

Сепак, ве молиме контактирајте со нас ако инсистираме да прими предмети со погрешна боја, ние ќе се обезбеди брз одговор и решение. Купувачот треба да се обиде да побара тврдат дека со логистичка компанија за релативната надомест на штета. Ако имате било незадоволство со нашите производи откако ќе ја добиете, ве молам само да бидат слободни да контакт во рок од 7 дена, може да се обезбеди бесплатна замена или враќање на средствата. Производот е добро презентирани подарок. Ако објектите се оштетени или загубени кога се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, ние не ќе ја плати купувачот целосно враќање на средствата. Наплата е последната аукција цена минус Aliexpress одбивање на трошок (бизнис комисија).
Abuot НАС : јас сум кинески продавачот во кина,и имам една продавница во Yiwu.
Доколку плаќањето е надвор од $ 150 , ние ќе брод парцела бесплатно преку EMS ( 3-7 дена) и подарок. Понекогаш за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена.
Политика За Наплата :
100% Гаранција . Тоа може да биде до повеќе од 30 дена .
превозот информации :
Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail . Кина пост воздух поштата нормално ќе се 15 - 25 работни дена да пристигне откако беше објавено. Надоместокот ќе се изврши откако предмети се враќа назад во оригиналната состојба.
Боја Несовпаѓање :
Мала разлика во бојата може да биде cuased од некои причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,позадина,итн.кина,и многу странецот како мој предмети,па јас се отвори продавница во aliexpress,и сега мојата ќерка не aliexpress услуги на клиентите,надеваме дека секој еден може да има среќен пат во aliexpress. плаќање треба да се примени во рок од 1-3 дена од крајниот рок.
плаќање информации :
ве молиме да ги реализира сите прашањето за предмети јасно пред да плаќање , ви благодариме . Ако ви се допаѓа мојот предмети и сакате да се купи повеќе ,pls e-mail за мене , тогаш јас ќе ви даде добар попуст и подароци . Ве молиме имајте предвид дека купувачите треба да се обезбеди предмети вратени се во нивната оригинална услови.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
YQTDMY
Синџир Тип:
Никој
Pendant Големина:
Кул
Материјал:
Смола
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
Pendant
Пол:
Унисекс

Слични производи во категоријата