• Неодамнешно
  • -6 %
Babysbreath Вистински Цвеќиња Транспарентен Лебди Locket Восок Јаже, Верига Изјава Ѓердан Жените Ѓердан Мода Гроздобер Boho Накит

Babysbreath Вистински Цвеќиња Транспарентен Лебди Locket Восок Јаже, Верига Изјава Ѓердан Жените Ѓердан Мода Гроздобер Boho Накит

DEN 405.00
DEN 431.04

Количината на стоката
Това е достапна

Единствена креативна, чиста рачно изработени, во вид на снимање, секој заврши парче може да биде малку различен,но, доволно неверојатни. Големина на&Материјал : пинк црвено жолто бела babysbreath вистински цвеќиња стакло фото рамка дијаметар 25mm(0.98"), бакар капак, восок јаже, верига должина 45см(17.7"), пролет тока. Пакување : kraft хартија, картонска амбалажа, најдобар избор за давање на подарок. Ве молиме обидете се да се држат настрана од вода и влијание.
Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
Ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате ако не се плаќање погоре, ние ќе ви каже како да се плати со користење на други методи за плаќање.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Цел ќе биде предаден во рок од 5 работни дена од Кина Копното. Постојат различни превозот методи за да изберете :
Бесплатен превозот во целиот свет од страна на Ali Express Стандард на Превозот и e Packet!
ПС : Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
1. Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.
2. Надоместокот ќе се прифатливи, ако производи имаат квалитет проблем, вие ќе добиете наплата по предметот испраќањето назад со оригинална состојба. Купувачот ќе плати се врати превозот надомест.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
N113
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Zareate
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Стакло
Pendant Големина:
25mm(0.98)
Повод:
Годишнината Ангажман Партија На Вљубените Божиќ Божиќ Подарок

Слични производи во категоријата