• Неодамнешно
  • -45 %
ЈУН RUO Бренд Жена Накит Зголеми Златна Боја Луксузни Кристал Копче Ѓердан 65 CM Мода 316 L ' Рѓосувачки Челик Накит Никогаш нема да Избледи

ЈУН RUO Бренд Жена Накит Зголеми Златна Боја Луксузни Кристал Копче Ѓердан 65 CM Мода 316 L ' Рѓосувачки Челик Накит Никогаш

DEN 437.00
DEN 794.40

Количината на стоката
Това е достапна


Детали За Производот
Материјал
* 316 L не ' Рѓосувачки Челик + 18 К розово злато позлатен + ААА циркон пломба
* Спречување на алергија и Никогаш да не исчезнат , МОЖЕ да се НОСАТ ВО Бања Производ карактеристики
Високо полиран/ Спречување на алергијата/парична Казна изработка
никогаш не исчезнат Широк
1.3*3.5 ЦМ Должина 65 CM во пакување
OPP вреќа внатре и картон надвор,и давајќи им убава свила кутија како gilf
Напомена :
овој објект не е предмет на 24-час испраќање полиса, контактирајте го suppler пред
со нарачување.Ве молиме контактирајте со обезбедувачот прво, ако сакате да се одржи голема цел.
Кредитна гаранција дека сите слики во вид на снимање, ве молиме да бидат сигурни да се купи,,ви Благодариме

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
1.3*3.5 СМ
Бренд Име:
ЈУН RUO
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
x66
Обликотшема:
копче
Функција:
Период Tracker
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Кубен Циркони
Должина:
65 cm

Слични производи во категоријата