• Неодамнешно
  • -35 %
Нов Стил Златен/Сребрена Боја Бохемија Pendant Ѓердан За Мажи/Жени/Девојки Ѓердан Ѓердани Накит Додатоци

Нов Стил Златен/Сребрена Боја Бохемија Pendant Ѓердан За Мажи/Жени/Девојки Ѓердан Ѓердани Накит Додатоци

DEN 279.00
DEN 429.12

Количината на стоката
Това е достапна

Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел,ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел,ние може да ви понуди фабрика цена. Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС слободни кој се дојде во рамките на 3-12days; 2. Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
Pinksee
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Стил:
Чешка
is_customized:
No
Број На Модел На:
ѓердан
Метали Тип:
Легура
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Парична казна или Моден:
Нова Мода
Стил:
жените накит
Функција:
pendant ѓердан
Должина:
37+5cm
боја:
златниот/сребрена
жешка:
armbanden
копче:
collares
Нови:
bijoux
Зборот:
brazaletes pulseras mujer
еден:
Етнички

Слични производи во категоријата